GELDİM,,GÖRDÜM,,DUYDUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GELDİM,,GÖRDÜM,,DUYDUM

SENDE MERAK EDIYORSAN ,,,GEL,,GOR,,,DUY

AnasayfaAnasayfa  PortalPortal  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

MSN program acıklaması

YazarMesaj
Admin
Admin

MSN program acıklaması Empty
MesajKonu: MSN program acıklaması   MSN program acıklaması Icon_minitimePaz Nis. 20, 2008 5:48 am

cep telefonunuzu web cam yapın
Kameralı telefonunuz varsa bu yazıda anlattıklarımızı okuyarak telefonunuzu kablosuz webcam olarak kullanabilirsiniz. Evinizdeki ya da işyerinizdeki bilgisayarda bir webcam'iniz yoksa ya da dizüstü bilgisayarınızla beraber internet kullanırken o anda bir webcam'e ihtiyaç duyduğunuzda telefonunuz sizin yardımınıza koşacak.Bunun için gerekli olanlar; kameralı cep telefonu (Symbian işletim sistemli),Mobiola Web Camera yazılımı ve tabiki bir bilgisayar
programı indirin kurun.Kurulum bittikten sonra size port sorarsa Bluetooth portunuz kaçsa onu girin(Portunuzu öğrenmek için Bluetooth programını çalıştırarak "My services" seçeneğinden "Properties" seçeneğini tıklayarak göre bilirsiniz.)

"Başlat/Programlar/Mobiola Web Camera"ya girerek Mobiolawebcams60_v1_.sis dosyasını telefononuza göndererek kurun.Sonrasında ise MSN Messenger'ı açarak. Araçlar / Ses ve Görüntü Kurulumu seçecegini seçin.
Ses ve Görüntü Ayarları bölümünde 3. adımda ise kameranızı Mobiola Web Camera Caputre Olarak belirleyip "Son"'u tıklayın.
Telefonunuza kurduğunuz webcam programını açarak "Seçenekler" menüsünden "Connect" e basın. Bulunan cihazlar arasında PC'yi seçin ve programınız kullanıma hazır hale geliyor.
zip şifresi:shiftdelete.net

isim@soyadı.com adres alma daha basit
isim@ soyadı.com Şeklinde MSN Adı Alma msn messenger ı açtıktan sonra(oturum kapalıyken) 'farklı bir hesapla oturuma açmak için buraya tıklayın' yazıyo.oraya basıyoruz.altta solda '.NET passport alın' yazıyor.oraya tıklayın.çıkan pencerede;
ileri diyoruz.çıkan pencerede size şöyle bir soru gelecek''E posta adresiniz varmı?'' sizde buna ''Evet'' olan seceneği işaretleyip ''ileri''yi tıklayın.daha sonra size şöyle bir soru daha gelecek''E posta adresinizi .NET passport'a kaydettiniz mi?'' sizde buna ''Hayır E-posta adresimi Passport'a şimdi kaydetmek istiyorum.''olan seçeneği işaretliyerek ''ileri''yi tıklayınız.sonra tekrar önünüze ''ileri'' seçeneği çıkacak.ileri diyerek devam ediyoruz...

Önünüze bir internet sayfası açılacak;
NOT:bunu kendinize göre doldurun!

örnek;

E-posta Adresi: isminiz@ soyisiminiz.com

Parola:kendi parolanız

Parolayı Yeniden Yazın:kendi parolanızı tekrarlayın

Kayıt Denetimi:resimde gördüğünüz harfleri ve rakamları sırayla yazın

E-posta Adresi(en alttaki): yukarıdaki yazdığınız e-postanın aynısını yazın ve ''kabul ediyorum''a tıklayın.

artık sizinde msn messenger'da kullanabileceğiniz isim@soyisim.com ve benzeri şeklinde bir e-postanız oldu
https://dusundum.yetkin-forum.com

MSN program acıklaması
1 sayfadaki 1 sayfası